נהר חמשת הצבעים

by admin
0 תגובות

הנהר היפה ביותר בעולם

טיול לנהר הקריסטלים הוא אחד ממסלולי הטיולים היפים בקולומביה שאליו יוצאים בטיסת צ’ארטר מבוגוטה ללה מקרנה, נהר הקריסטלים הממוקם קרוב  לעירייה לה מקארנה קולומביה והוא מה שנחשב כיום בעיני רבים ל”נהר היפה ביותר בעולם” הוא ידוע בשם “נהר חמשת הצבעים” {צהוב,כחול,ירוק,אדום ושחור} מפני שבעונת הצמיחה ניתן לראות את צמחי המים הבולטים בצבעים עזים את החול ותצורת הסלע היפות, יופי שאין שני לו, מה שנותן גוון מדהים בשינוי צבעי הנהר ומה שהופך את המקום הזה ליעד יחודי בעולם , זה לא נהר רחב במיוחד או אדיר, לכן המקומיים מכנים אותו “קאניו”. רוחבו הוא לא יותר מ -20 מטרים. אורכו אינו עולה על 100 ק”מ. ולידתו מתרחשת על הרמה הדרומית של, סרראניה דה לה מקארנה, באל מטה נהר הקאניו.

חבילת טיולים לנהר חמשת הצבעים

בנוגע לעונות השנה, בנהר הקריסטלים ניתן לבקר בין 15 ליוני לתחילת דצמבר כאשר הנהר בצבעו המדהים בעונת החורף באזור. מחוץ לחודשים אלה אינכם יכולים לבקר בנהר הקריסטלים מכיוון ששמורת הטבע סגורה למבקרים ומכיוון שהקיץ מתחיל והצמח נכנס לתהליך בצורת כשהוא משנה את מראה הנהר לחלוטין.

אין חודשים טובים יותר או גרועים לנסוע. לאורך כל העונה הנהר נראה יפה מאוד, אך הצבע תלוי מאוד באור (וגם ברמת המים שלא אמורים להיות גבוהים מדי או נמוכים מדי). כלומר, כאשר היום בהיר והשמיים בהירים, צבע הנהר תמיד ייראה טוב יותר, חזק יותר, כמו בתמונות. בימים מעוננים הצבע יהיה אטום בהרבה. אילו תנאי מזג אוויר ותנאי האור שעליכם לקחת בחשבון.

התוכניות בהן אנו מטפלים בעונת 2021.

מידע על זמני ימי מסלול טיול נהר חמשת הצבעים

מבוגוטה יש לנו הסכם מסחרי שיבצע עבורנו את טיסת הצ’רטר הבלעדית במסלול בוגוטה – נהר הקריסטלים – בוגוטה. טיסת הלוך ושוב כאשר:

היציאות הן שלוש פעמים בשבוע, בימי שני, חמישי ושבת. סידורי הטיסות מאפשרות לנו לבצע את התוכניות התיירותיות הבאות:

3 ימים (חמישי עד שבת)

3 ימים (משבת עד שני)

4 ימים (משני עד חמישי)

 

אולי גם זה יעניין אותך

כתוב תגובה