קורס צלילה כוכב ראשון טגנגה

by admin
0 תגובות
 

קורס צלילה 3 ימים

טיירונה הנמצאת בצפון קולומביה נבחרה ליעד צלילה שלנו בשל מגוון בעלי החיים התת ימיים העצום הנמצא באזור זה של הים הקריבי הקורס פותח בסטנדרט אימון גבוה בפיקוח המדריכים מהטובים בענף, תקבלו הסבר על ציוד הצלילה ותעברו את האימון הנחוץ לקורס זה בבריכה מלאכותית או במים הרדודים בכדי לקבל את הכישורים והמיומנות הבסיסית הנחוצה לצלילה תחת פיקוח לפני הכניסה למים העמוקים בדרך להרפתקה שלכם. קורס הצלילה בנוי מ 5 צלילות כאשר ביום הראשון הצלילה תהיה בבריכה או במים רדודים כולל חזרה על תרגילים וביומים הנוספים 2 צלילות בכול יום, צלילת בוקר מנוחה כולל חטיף וצלילה בצהריים. 

תוכנית הקורס

יום ראשון

הגעה ב 8:30 בבוקר ללימוד תאוריה עד 11:30 מנוחה חטיף וכניסה לבריכה או למים רדודים משעה 13:00 עד שעה 17:00, הצלילה במים רדודים כוללת לימוד צלילה מעשי לעומק של עד 12 מ’ וחזרה עלתרגילים בדרך לכניסה למים העמוקים.

יום שני

הגעה ב 7:30 בבוקר.

נתחיל את היום ב-2 צלילות בגובה 12 מ ’ (להמחשה- 4 קומות) בהן נחזור על חלק מהתרגילים שלמדנו בתחילת הצלילה רק שעכשיו אנחנו כבר בעומקים שונים, בפעם השנייה שתצללו ובסופו תתאמנו בסוגי העליות השונות מה שמכשיר אתכם לצלילה בעומקים יותר משמעותיים.

ולימוד תיאורטי של 3 ש’ בצהריים.

יום שלישי

היום נתקדם ונבצע 2 צלילות בגובה 18 מטר בהן נחזור על חלק מהתרגילים שעשינו ביום השני של הצלילה, ובצלילה השנייה של יום זה נתרגל את סוגי העלייה השונים רק שהפעם אנו צוללים בעומק המקסימלי של הקורס .

מבחנים בצהריים עד 17:00

עם סיום הקורס תקבל תעודת PADI בינלאומית תקפה המאפשרת לך לצלול במרכזי צלילה שונים בעולם.

הגיל המינימלי הוא 10 שנים ומספר המשתתפים לכל מדריך הוא מקסימום 4 משתתפים לכל מדריך. הקבוצה המקסימאלית היא ארבעה אנשים למתקן . צלילות יכולות להימשך עד 45 דקות תלוי בצריכת האוויר והעומק. קורס זה מותנה במינימום של שני אנשים.

 הצלילות מתבצעות במקומות שונים בפארק טיירונה

אסורה הטיסה ב 24 השעות שלאחר הקורס

הקורס כולל :

  • ציוד צלילה נלווה
  • שינוע בסירה לאורך הקורס
  • ביטוח צלילה – מותנה בפספורט ואשרת שהייה תקפים
  • הדרכה מיקצועית
  • מים וקפה חופשי
  • קבלת תעודת PADI בינלאומית תקפה המאפשרת לך לצלול במרכזי צלילה שונים בעולם.
  • לאחר הצלילה תוכלו להתקלח 
מחירים

להזמנת הקורס

דוד מדג'ין - קולומביה

הזמנת כרטיסי טיסה לכל היעדים

הזמנת כרטיסי טיסה לכל היעדים

אולי גם זה יעניין אותך

כתוב תגובה