קורס צלילה טגנגה

by admin

קורס צלילה 3 ימים טגנגה

טיירונה הנמצאת בצפון קולומביה נבחרה ליעד צלילה שלנו בשל מגוון בעלי החיים התת ימיים העצום הנמצא באזור זה של הים הקריבי הקורס פותח בסטנדרט אימון גבוה בפיקוח המדריכים מהטובים בענף, האפשרות המושלמת לכל האנשים שמוגבלים בזמן ומעוניינים לעשות את קורס הצלילה המלא שהוא שאמור להימשך 5 ימים ב – 3 ימים באמצאות למידת תאוריה מקוונת, אתה מחליט מתי ואיפה ללמוד, על הספה, במיטה ליד הבריכה, או בזמן ההמתנה בשדה התעופה. אם תבחר באפשרות ONLINE E-LEARNING תהיה לך גישה לסרטון המים הפתוחים, למדריך, לבלוג, ללמידה תאורתית ולמבחן הסופי,כשאתה מגיע למרכז הצלילה יש בידך את התיאוריה מוכנה ואתה מוכן להרפתקה החדשה שלך. תקבלו הסבר על ציוד הצלילה ותעברו את האימון הנחוץ לקורס זה בבריכה מלאכותית או במים הרדודים בכדי לקבל את הכישורים והמיומנות הבסיסית הנחוצה לצלילה תחת פיקוח לפני הכניסה לים בדרך להרפתקה שלכם.

תוכנית הקורס

יום ראשון

נתחיל בתרגול כל המיומנויות בבריכה הפרטית שלנו במרכז הצלילה עם שני עומקים שונים 1.5 מ ‘+ 3 מ’, (אנחנו היחידים שיכולים להציע לכם את זה)

יום שני

נתחיל את היום ב-2 צלילות בגובה 12 מ ’ (להמחשה- 4 קומות) בהן נחזור על חלק מהתרגילים שלמדנו בתחילת הצלילה רק שעכשיו אנחנו כבר בעומקים שונים, בפעם השנייה שתצללו ובסופו תתאמנו בסוגי העליות השונות מה שמכשיר אותכם לצלילה בעומקים יותר משמעותיים.

יום שלישי

היום נתקדם ונבצע 2 צלילות בגובה 18 מטר בהן נחזור על חלק מהתרגילים שעשינו ביום השני של הצלילה, ובצלילה השנייה של יום זה נתרגל את סוגי העלייה השונים רק שהפעם אנו צוללים בעומק המקסימלי של הקורס .

עם סיום הקורס תקבל תעודת PADI בינלאומית תקפה המאפשרת לך לצלול במרכזי צלילה שונים בעולם.

הגיל המינימלי הוא 10 שנים ומספר המשתתפים לכל מדריך הוא מקסימום 4 משתתפים לכל מדריך. הקבוצה המקסימאלית היא ארבעה אנשים למתקן . צלילות יכולות להימשך עד 60 דקות תלוי בצריכת האוויר והעומק. קורס זה מותנה במינימום של שני אנשים.

 הצלילות מתבצעות במקומות שונים בפארק טיירונה

אסורה הטיסה ב 24 השעות שלאחר הקורס

 

הקורס כולל :

  • ציוד צלילה נלווה
  • שינוע בסירה לאורך הקורס
  • ביטוח צלילה – מותנה בפספורט ואשרת שהייה תקפים
  • הדרכה מיקצועית
  • מים וקפה 
  • קבלת תעודת PADI בינלאומית תקפה המאפשרת לך לצלול במרכזי צלילה שונים בעולם.
  • לאחר הצלילה תוכלו להתקלח תקבלו מגבת

מחירים החבילה לאדם 500 דולר

אולי גם זה יעניין אותך

כתוב תגובה