טיול נהרות

by admin
0 תגובות

טיול נהרות אנטיוכיה

טיול נהרות ידוע כאחד הטיולים המאתגרים ביותר בקולומביה מפגש עם הטבע הכי פראי שנמצא על פני כדור הארץ.

טיול הנהרות שלנו הוא טיול שבוא אתם תחצו במספר מקומות את אחד הנהרות המרשימים ביותר בקולומביה בליווי ובעזרת המדריכים שלנו

תוך הליכה על סלעי הנהר העצומים ובעזרת חבלים וכנגד זרימות המים ובמהלכו תפגשו את הצ’ארקוס (מפלים קטנים ובריכות טבעיות) שנוצרו במקום במשך מיליוני שנים. טיול הנהרות יכלול יום מאתגר במיוחד בו תעלו במסלול אל מפל la cuba תלבשו את ציוד הגלישה חגורות אפוד וקסדה ותרדו בחבלים ממפל מטורף שגובהו 75 מטרים.

 חוויה שבהחלט לא תשכחו.

יום 1

היום נגיע לפארק principal לפגוש את המדריכים שלנו תקבלו הדרכה ותצאו לדרך מאזור מרייה במסלול של 500 מ’ לכיוון נהר הדורמילון אחד המאפיינים המשמעותיים של נהר הדורמילון הוא היווצרות בריכות שונות במהלך ערוצו מה שמושך אליו תיירים רבים לראות את המראות היוצאות דופן באזורים אלה של הנהר. 

בהמשך המסלול נרד לאורכו של הנהר עד לצ’ארקו לאס פיאדרס הנקרא אזור הסלעים הגדולים שם תטבלו בבריכות ספא ובג’קוזים הטבעיים שנוצרו באזור זה של הנהר.

בהמשך טיול הנהרות נהנה מסיור על גדות הנהר העצום ומחציית הנהר

נעצור במקומות שונים לטבול בבריכות וכמובן להצטלם עם הנוף המרהיב. בשלב הכמעט סופי של הסיור נשנה מסלול נתקדם ונרד דרך בג’ונגל הסבוך  במרחק של 20 דקות הליכה עד שגיע למפל האחרון ליום זה והגדול ביותר באנטיוכיה ששימש המפעל ההידרואלקטרי שייצר אנרגיה לעירייה בין השנים 1959 – 1976 וזורם עד לנהר סמאנה נורטה נחצה אותו בחבלים בעזרת המדריכים שלנו בכדי להגיע למדרגות הסיום.

יום 2

נגיע לנקודת המפגש אנחנו בפארק, שם נעלה על רכב שייקח אותנו במשך 20 דקות לאורך הכביש המוביל לכביש המהיר, אל מפל לה קובה;  לאחר ההגעה למפל הציוד יולבש לכל אדם (רתמה, קסדות וכפפות) בכדי להתחיל בפעילות,

משם נעלה כ -150 מטר דרך היער;  שטח עם שיפועים של 15%, אל הסלע הנמצא במפלס השני של מפל לה קובה שם מתחילים את הירידה בליווי המדריכים.

 ירידה זו מסווגת כרמת קושי 3 וגובהה כ- 75 מ ‘של חוויה מטורפת

נעלה שוב על הרכב ונרד 5 ק”מ נוספים לגזרת ורדה לה גרושה, שם נאכל ארוחת צהריים.  לאחר מכן נחצה את נהר סמנה נורטה דרך הגשר התלוי ונצא להליכה של קילומטר וחצי דרך היערות עד שנגיע ל Charco la Tebaida

שם נהנה משחיה בבריכה הטבעית של נהר הדורמילון לפני החיבור לנהר סמנה.

פרטי הסיור

התוכנית כוללת:

 1. הסעות הלוך ושוב בימי הטיול
 2. לינה 
 3. ארוחות בוקר 
 4. ארוחת צהריים
 5. יציאה בליווי מדריכים מיקצויים
 6. הדרכה באנגלית 
 7. ציוד נלווה
 8. ביטוח

רשימת ציוד נלווה

 • בגדי הליכה נוחים (מכנסיים ארוכים רצוי טייץ)
 • נעלי הליכה רצוי נעלים גבוהות
 • בגדי ים
 • כובע
 • משחה נגד יתושים
 • תרמיל קטן רצוי נגד מים

לפרטים נוספים

לחצו על כפתור הוואטסאפ

דוד מדג'ין - קולומביה

הזמנת כרטיסי טיסה לכל היעדים

הזמנת כרטיסי טיסה לכל היעדים

אולי גם זה יעניין אותך

כתוב תגובה