חבילת טיולים לקולומביה ל 17 יום

by admin

תוכנית מסלול כללית

יום 1 בוגוטה

בוגוטה

נחיתה בוגוטה – קולומביה זהו יום ראשון בקולומביה נאסוף אותכם משדה התעופה צ’ק-אין במלון מנוחה קלה זהו יום חופשי בו תוכלו לצאת ולהסתובב במרכז העיר.

יום 2 בוגוטה

כנסיית המלח

היום נצא לסיור בכנסיית המלח המדהימה הנמצאת בעומק של 180 מטר מתחת לאדמה בתוך מכרה מלח המנוצל מאז 1801 בתוך פארק המלח ציפיפארה. במפלס העליון מנהרה ארוכה (386 מטר וגובהה 13 מטרים) המובילה דרך 14 ארבע עשרה תחנות המייצגות את השלבים השונים שחי ישו עד מותו, והכל מוקף באווירה. מיסטיקה שיוצרת אורות וחוצים מגולפים במלח, ללא ייצוגים אנושיים.

 

יום 3 בוגוטה

סיור עיר

1.נבקר בהר מונסראט: על הר מונסראט יש מנזר מרהיב שהוא אחד מנקודות התצפית החשובות ביותר של בוגוטה וקולומביה. ממוקם בגובה 3,150 מטר, משם תוכלו לראות נופים יפהפיים על העיר כולה ועל האזור המיוער שמאחורי הגבעה. המדריך יסביר את ההיסטוריה של מונסראט וחשיבותה, העיר בוגוטה, האטרקציות התיירותיות שלה והסיווג החברתי הנוכחי של המדינה.

הערה: בשבתות וראשון אנו משנים אטרקציה זו להר Guadalupe בגלל כמות המבקרים הגדולה וכדי להימנע מעיכובים בזמן בסיור.

2. מרכז היסטורי-קנדלריה: תהיה לכם הזדמנות לבקר במקום בו נוסדה בוגוטה, במקום זה יש ארכיטקטורה קולוניאלית מרהיבה בה נשמרת מורשת היסטורית בשילוב אווירה בוהמית.

3. פלאזה דה בוליבר: זהו המרכז המנהלי, מוקד הפעילות של המעצמות והגופים הציבוריים. נבקר בהארמונות והאטרקציות הבאים: הקפיטול הלאומי, ארמון ליבנו – משרד ראש העיר בוגוטה, ארמון הצדק, הרחוב הקתולי ואנדרטת סימון בוליבר.

4. מוזיאון הזהב: המוזיאון מכיל אוסף של מיטב היצירות הפרה-קולומביאניות הטובות וההיסטוריות ביותר בקולומביה, וביקורותיו ההיסטוריות על קהילות ילידים עם אוסף של יותר מ -35,000 יצירות בתערוכת קבע המאחדת את אחת התערוכות הגדולות עד כה ברחבי העולם. (יום שני סגור – ניתן להחליף אותו במוזיאון אמרלד)

נפרדים מבוגוטה עולים על טיסה למדג’ין

יום 4 מדג’ין

קומונה 13

סיור גרפיטי בקומונה 13, אזור שהיה בעבר המסוכן ביותר בעולם.  תוכלו ללמוד את ההיסטוריה של שכונת הקומונה 13 שבעבר הייתה עם אחוזי הרצח מהגבוהים בעולם, בה שלטו כנופיות ולוחמי גירילה השייכות לקרטלי הסמים האכזריים של שנות ה 90 ותחילת שנות ה 2000 עד שהממשלה החליטה לעשות מעשה ואז בן הלילה של 16 ל-17 באוקטובר 2002 יצאו הצבא כ-1000 לוחמים בסיוע של כוחות משטרה וטנק למבצע אוריון לכיבוש השכונה מלוחמי הגירילה ומכנופיות הסמים ששלטו בקומונה. במהלך שלושת ימי הלחימה נרצחו 71 אזרחים 17 לוחמים ו92 נעדרים אשר רובם נמצאו בקבר אחים שהתגלה מאוחר יותר.ואיך הפכה המסוכנת בעולם לאחד המוקדים התיירותיים ביותר בזמן הנוכחי. תוכלו להנות מציורי הגרפיטי הממלאים את רחובות הקומונה.

מה שהפך את הקומונה 13 לשכונה היפה ביותר במדג’ין.

סיור פבלו אסקובר

 

פבלו אסקובר אשר היה פסיכופת סוחר סמים ונרקו-טרוריסט קולומביאני נחשב לאחד מסוחרי הסמים האכזריים ביותר בהיסטוריה והיה גם ראש קרטל מדג’ין.פבלו אסקובר שהיה אחראי לרציחתם של אלפי אנשים ביניהם חברי קונגרס שופטים קצינים ושוטרים. מי שהיה אחראי גם על פיצוץ המטוס “אוויאנקה” שבוא נהרגו 107 נוסעים. לאחר מלחמה עקובה מדם ופעולות טרור של הקרטל ממשלת קולומביה נכנעה לפבלו אסקובר והסכימה לתנאיו. היום נבקר בבית הסוהר שפבלו אסקובר בנה לעצמו במסגרת הסכם עם ממשלת קולומביה בו ירצה 5 שנות מאסר בלבד על עבירה אחת של החזקת סמים למרות שהיה אחראי על 80% מכמות הסמים שנכנסה לארה’ב וזאת בתנאי שקולומביה תחדול מהסכם ההסגרה שלו לארה’ב. משם ניסע לבית העלמין היכן שהוא קבור (ביום מותו ליוו את פבלו אסקובר 25000 איש תושבי מדג’ין). ואז ניסע לשכונה בעיר שקרויה על שמו עם הגרפיטי המפורסם ששם בנו חדר הנצחה לזיכרו.

יום 5 מדג’ין

גואטפה

גואטפה העיירה הציבעונית ביותר בקולומביה

 כניסה ועלייה אל הסלע – “אבן גוואטפה”   נוף מרהיב ביופיו שלא יצא לכם לראות לפני כן.

שם תוכלו לטפס את 740 המדרגות שיקחו אותכם לגובה של 220 מטר . משם סוף סוף תוכלו להנות מאחת מנקודות המבט הטובות ביותר בקולומביה, משם נצא לשייט באגם גואטפה. שם תוכלו לראות את הבתים של פבלו אסקובר שננטשו לאחר חיסולו. לאחר מכן נצא לסיור בעיירה שאנשיה השקיעו בא לשימור הערך ההיסטורי שלה מעוצבת וציבעונית עם אלמנטים יפיפיים המעטרים את בתי העיר.

טיסה בשמי גואטפה

  טיסה בשמי גואטפה אחת האטרקציות שישמרו לכם בזכרון כחוויה של ריגוש בילתי נשכחת גואטפה שנמצאת כשעתיים ממדג’ין הנחשבת למקום היפה ביותר באנטיוכיה בשל האיים הרבים הנמצאים במקום והסלע הענקי “אל פניול ” שנראה כמו מטאור שנפל מהשמים ומסביבו אגמים רבים ואיים שחלק ניקר מאיים מלכותיים אלו משתרע על שטחה העצום גואטפה.

היום נעלה על המסוק ונראה מזווית שונה מהוא יופיו של הטבע.

יום 6 מצנחי רחיפה ורפטינג

קוקורנה

קוקורנה קולומביה עיירה שקטה יפיפיה שעדיין מלקקת את הפצעים מהמלחמה שנכפתה עליה מלוחמי הגרילה שהשטלתו עליה בשנות ה 2000 מלחמה חסרת רחמים שדיללה את האוכלוסיה עד 2010 לאחר שתושביה השטלתו עליה בחזרה אנשים חזרו לאדמתם ואף הפכו אותה למוקד תיירות

אז יש לנו יום של אקשן , עולים על מצנחי הרחיפה ונהנים מדקות ארוכות של ריגוש רחיפה מעל נהר הlas perlas  מהאוויר תוכלו לראות את הנופים עוצרי הנשימה המשתרעים לצד העיירה,

מיד לאחר מכן נעלה על הרכבים וניסע כ 20 דקות לנהר תקבלו הדרכה קצרה ונעלה לסירות ליום רפטינג מטורף בנהר ה las perlas

יום 7 מדג’ין

פארק לוס סלטוס

פארק לוס סלטוס ממוקם כשעה וחצי ממדג’ין הוא אזור טבעי בו ניתן לראות מפלים נהדרים, ובסמוך לעיירה לה סחה . באזור מפלי המים הגדול ביותר באנטיוקיה והגבוה ביותר בקולומביה הפארק נמצא בקניון אליו נישפכים המפלים העצומים הנקרים אל סלטו דל באיי. ונהנה מחציית הקניון על גבי אומגה הגבוה ביותר בקולומביה חציה של 700 מטר משם תוכלו לראות מגובה של 330 מטר את הנוף המדהים של אקו פארק.7

סיימנו את הביקור במדג’ין עולים לטיסה הישר לסלנטו.

יום 8 סלנטו

סלנטו

במורדות הרי קינדיו, כמעט 2000 מטר מעל פני הים, הוא הכפר סלנטו, אחד המקומות היפים באזור הקפה בקולומביה, רחובותיו הקטנים מוקפים בבתים צבעוניים עם מרפסות עץ טיפוסיות עם אגרטלים.

זהו יום חופשי בו תוכלו להינות מיופייה של העיירה.

יום 9 סלנטו

עמק הקוקורה

היום נבקר בעמק הקוקורה, מקום מהמם רבים מחובבי הטבע מגיעים הנה לראות את דקלי שעווה הגבוהים ביותר בעולם, דקל השעווה הוא העץ הלאומי של קולומביה הוא מתנשאים לגובה של כ 60 מטר,

עצי דקל השעווה הם חלק מהמראות המופלאים של הטבע.

סיור קפה

סיור הקפה שלנו מתקיים בבית הקולומביאני טיפוסי המוקף במטעי קפה בבעלות משפחה המגדל קפה מזה עשורים, הם לא כמו אף אחד אחר, ממש חיים את הקפה, וישתפו אותכם בידע שלהם לאחר סיור במטעים תלמדו את כל התהליך החל מנטיעת העצים, הקציר ועיבודו עד להכנת הקפה המוגמר !

וכמובן תוכלו לטעום מהמשקה האגדי ולגלות מה הוא טעמו של קפה אמיתי !

יום 10 סלנטו

סנטה רוסה דה קאבל מעיינות חמים

היום נצא לנסיעה של שעתיים מסלנטו לסנטה רוסה דה קאבל, המפלים, המעיינות החמים, בין המקומות היפים בקולומביה. אפשר לראות כמה הטבע מגוון כיף לטבול במעיינות החמים כאשר מעליך זרימות המפלים לצד נוף מרהיב ביופיו,מקום שאמור להיות חלק בלתי נפרד מהטיול שלכם.

נפרד מסלנטו נעלה על טיסה הישר לקרטחנה 

יום 11 קרטחנה

קרטחנה

קרטחנה היא עיר נמל השוכנת לחופי הים הקריבי עם חופים לבנים שלגים ואיי גן עדן.

וחיי לילה תוססים, בנוסף לכל אלה ישנו מרכז היסטורי יפיפה מוקף במבצר, ואף הוכרז כאתר מורשת עולמית עקבות של קולוניזציה ספרדית. והרי געש בקרבת העיר. קרטחנה היא העיר התיירותית העיקרית של קולומביה, אליה נוהרים מדי יום אלפי תיירים מכל העולם.

סיור עיר

יום סיור במרכזי ההיסטוריה של קרטחנה

ביקור במקומות היסטוריים המספרים את ההיסטוריה והאגדות של מקומות אלה, ביקור במנזר לה פופה שמציע נוף מדהים של כל קרטחנה, לאחר מכן נבקר במבצר סן פליפה דה ברחס, שם התרחשו קרבות היסטוריים, וכמובן העיר העתיקה והמרכז ההיסטורי שם תוכלו לטייל ברחובות הצבעוניות של העיר,

יום 12 קרטחנה

פלאיה בלנקה, אי בארו

אחד מחופי הים הפופולרים ביותר בקרטחנה המושך אליו אלפי תיירים מדי שנה .שם תפגוש את מוכרי הפאפיה והקוקוס את מוכרי הקרטיבים והשתיה וסוחרים נוספים המוכרים את מוצריהם בעגלות פרמיטיביות , כאילו ששום דבר לא ישתנה מהמאה הקודמת, יחד עם זה תוכלו לטעום מאכלים טיפוסיים של האזור, כמו דגים מטוגנים עם אורז פטקון וסלט ירקות, שמוכנים ונמכרים על ידי התושבים המקומיים בחופיה הלבנים של גן העדן הקריבי .

יום 13 קרטחנה

איי רוסריו

איי רוסריו ידועים כאיים יחודיים , חופים אקזוטים המלאים בגווני טורקיז לצד חופים לבנים המשרים שלווה ורוגע ,אם אתם רוצים ליהנות מחווית חוף אמיתית איי רוסריו הממוקמים בים הקריבי הם המקום המושלם לרגעי כיף, שם הגלים כמעט ואינם מורגשים,עולים לסירות ומרחק של 45 ד’ הפלגה מפרידה בינכם לבן גן עדן אמיתי.

איי בורה בורה ולוקסורי

יום 14 סנטה מרטה

פארק טיירונה

היום נצא לטיירונה הפארק הטבעי החשוב ביותר של קולומביה הנמצא ליד העיר סנטה מרתה על חוף הים הקריבי. ובו מנים רבים של בעלי חיים בהם קופים, איילים,ומיני צבים וזוחלים היופי והאנרגיות שלה מדהימים, הטיול ביערות הגשם של קולומביה הוא משהו קסום שישנה לכם את אווירת הטיול.

יום 15 סנטה מרטה

סנטה מרתה – טגנגה

סיור עיר

היום נצא למרכז העיר ונבקר במקומות הבאים:

קתדרלת בזיליקה, הקתדרלה העתיקה ביותר בקולומביה, בה נמצאים שרידי מייסד העיר. מוזיאון בית הזהב, קינטה דה סן פדרו אלחנדרינו, טחנת סוכר באותה תקופה בה בילה המשחרר הלאומי את ימיו האחרונים. אנדרטה לזכר ולדררמה, זמן פנוי לצילומים.

לאחר מכן עולים להסעה לחופי הים הקאריבי לחוף טגנגה

יום 16 מינקה

מינקה

מינקה הוא כפר קטן ושלו למרגלות הרי סיירה נוואדה דה סנטה מרתה, רק חצי שעה מסנטה מרתה, שהפך לפופולרי מאוד בקרב מטיילים בשנים האחרונות. עם אקלים קריר יותר, נחלי הרים ומפלים מרעננים, מגוון ביולוגי מדהים, חוות קפה וקקאו.

יום טיולים במינקה

היום יוצאים ברכב שטח למפל POZO AZUL ולאחר הליכה של כ 20 דקות

באזור טבעי יפיפה עטוף ביערות באווירה יחודית בו תוכלו לבלות את שעות היום בטבע

הקולומביאני היחודי ולשחות במים הצלולים של הבריכה הטבעית שנוצרה במקום.

משם נמשיך ל SIERRA NEVADA שם תוכלו לקפוץ לבריכה להנות מהנוף המרהיב

של מינקה לאכול ארוחה טובה ולנוח על הערסלים הענקים.

נפרדים מקולומביה עולים על טיסה סנטה מרתה-בוגוטה-תל אביב

 

הטיול כולל:

 • טיסות פנים ליעדים לפי תוכנית.
 • הסעות משדות התעופה בכל היעדים וחזרה.
 • כל ארוחות הבוקר כלולות
 • ארוחות צהריים במהלך הטיול כמפורט במסלול הטיול.
 • הסעות ברכבי תיירות לכל היעדים המצויינים במסלול.
 • הפלגות קרטחנה גואטפה.
 • תשלומי כניסה לכל האתרים המצויינים במסלול.
 • הדרכה באנגלית ביעדים המפורטים.
 • הדרכה בעברית ביעדים המפורטים.

הטיול לא כולל:

 • טיסות בינלאומיות.
 • הסעות מעבר להסעות המפורטות במסלול הטיולים
 • ארוחות מעבר לארוחות המצוינות בתוכנית
 • הוצאות אישיות ארוחות נוספות במלון ומיני בר.
 • בילויים.

הטיול כולל:

 • טיסות פנים ליעדים לפי תוכנית.
 • הסעות משדות התעופה בכל היעדים וחזרה.
 • כל ארוחות הבוקר כלולות
 • ארוחות צהריים במהלך הטיול כמפורט במסלול הטיול.
 • הסעות ברכבי תיירות לכל היעדים המצויינים במסלול.
 • הפלגות קרטחנה גואטפה.
 • תשלומי כניסה לכל האתרים המצויינים במסלול.
 • הדרכה באנגלית ביעדים המפורטים.
 • הדרכה בעברית ביעדים המפורטים.

הטיול לא כולל:

 • טיסות בינלאומיות.
 • הסעות מעבר להסעות המפורטות במסלול הטיולים
 • ארוחות מעבר לארוחות המצוינות בתוכנית
 • הוצאות אישיות ארוחות נוספות במלון ומיני בר.
 • בילויים.

בתי המלון הכלולים במסלול

Dann Carlton Hotel & SPA 5* Bogota

Hotel Dann Carlton 5* Medellin

Mirador del Cocora 4* Salento

Holiday Inn Express 4* Cartagena

Hilton Garden Inn 4* Santa Marta

Sierra Minca

החברה שתבנה לכם את הטיול המושלם לקולומביה

לשאלות נוספות והתייעצות ללא תשלום תוכלו להתקשר למספר הוואטסאפ לשלוח הודעה או
להשאיר פרטים באתר.